Plan lekcji

Na skróty

Konkurs Motoryzacyjny dla uczniów Mechanika

Hurtownia Motoryzacyjna ARGE oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie organizują konkurs "ODJAZDOWA BRYKA MECHANIKA", którego celem jest przedstawienie na fotografii własnego pojazdu mechanicznego, tj. pojazdu samochodowego bądź motocykla. Konkurs skierowany jest do uczniów ZSP Nr 3 w Krośnie i trwa  do 28 lutego 2018 r. Następnie będzie możliwość głosowania na najlepsze zdjęcie na stronie Organizatora Konkursu. Regulamin konkursu

Regulamin konkursu:

PDF
http://www.zsp3.krosno.pl/download/regulamin_konkursu_fotograficznego_arge.pdf

WORD
www.zsp3.krosno.pl/download/regulamin_konkursu_fotograficznego.docx

< >
Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

AKTUALNOŚCI 2017/2018 Komunikaty Terminy egzaminów w 2018 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2017/2018 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2018 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

nabor

   
  17.02.2018 Ferienhaus Ostsee

synergia

 e-Dziennik


 plakat konkurs

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl