Plan lekcji

Na skróty

Zjazd Absolwentów Technikum Przemysłowo - Pedagogicznego w Krośnie

Absolwenci Technikum Przemysłowo - Pedagogicznego w Krośnie organizują spotkanie po latach 21 września 2019 r. (sobota). Wszystkich zainteresowanych absolwentów TP-P prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 13 43 115 30

Planowany porządek:

9.00 - Msza Św. w Balice Mniejszej Kościoła Farnego w Krośnie w intencji absolwentów TPP i nauczycieli ZSM
10.30 - Spotkanie "po latach" w auli A-10 w ZSM (dawna kuźnia)

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji zimowej styczeń-luty 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem arkuszy...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

   
  13.11.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb