Plan lekcji

Na skróty

Egzamin Maturalny

AKTUALNOŚCI 2017/2018

Komunikaty

 • Terminy egzaminów w 2018 roku
 • Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2017/2018
 • Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2018 roku
 • Komunikat o przyborach

Organizacja

 • Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego obowiązująca w roku szkolnym 2017/2018
  • Załączniki (wersja WORD/DOCX)
 • Obsługa Internetowa Egzaminów - Biuletyn OBIEG 2017/2018
 • Deklaracje maturalne
 • Informacja o egzaminie maturalnym
 • Terminy dla uczniów klas maturalnych
 • Terminy dla zdających maturę po raz pierwszy lub po raz kolejny

O egzaminie maturalnym

Materiały dla uczniów i nauczycieli

Materiały dodatkowe

 Wyniki egzaminu maturalnego

Arkusze maturalne

 

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

AKTUALNOŚCI 2017/2018 Komunikaty Terminy egzaminów w 2018 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2017/2018 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2018 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

nabor 2

   
  26.02.2018 Ferienhaus Ostsee

synergia

 e-Dziennik


 plakat konkurs

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl