Plan lekcji

Na skróty

Pamięci Kuby Szymańskiego

Z głębokim żalem informujemy, że 10 listopada br. w późnych godzinach wieczornych odszedł od nas Jakub Szymański - uczeń klasy III a Technikum. Jest to dla nas tym bardziej bolesne, ze strata ta jest nagła i trudna do zaakceptowania. Wszak był zawsze uśmiechnięty, wesoły i życzliwy dla wszystkich. W szkole dla wielu był wzorem do naśladowania, a wszystkie obowiązki realizował bez szczególnego wysiłku. Najzwyczajniej był zdolny, pilny i pracowity. Jak każdy w tym wieku, miał też swój świat wrażliwości, świat marzeń i oczekiwań od losu oraz życia. Widocznie los inaczej zaplanował Jego przyszłość... W bólu żegnamy Go i jednocześnie dziękujemy Kubie, że było nam dane być na Jego drodze i cieszyć się Jego obecnością... Dziękujemy Kubie za dobro i życzliwość, które nam po sobie pozostawił.
W dniu uroczystości pożegnalnych w Jedliczu 16 listopada 2017r. stawiła się znacząca część Mechanika. Odprowadziliśmy Kubę na miejsce wiecznego spoczynku w asyście sztandaru szkoły i przy obecności uczniów - koleżanek i kolegów, nauczycieli i dyrekcji.
Za wzięcie udziału w tej smutnej uroczystości serdecznie dziękujemy wszystkim tym z Mechanika, którzy w ostatniej drodze szli obok Kuby dzieląc się z Nim wszelkim dobrem, czasem i modlitwą.
Śpij w spokoju Jakubie i ciesz się teraz tym o czym marzyłeś i czego ziemska codzienność nie zdążyła Ci ofiarować

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb