Plan lekcji

Na skróty

Szanowni Przyjaciele krośnieńskiego „Mechanika”

W imieniu Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz własnym pragnę zaprosić wszystkich uczniów, nauczycieli, absolwentów szkoły, emerytowanych pracowników oraz Przyjaciół krośnieńskiego „Mechanika” na obchody jubileuszowe 125-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie przypadający na 2 – 4 października 2018 r.

plakat 1080     radek 1080     zap 1080

 

Jesteśmy szkołą zawodową, która z bogactwa swojej tradycji czerpie inspiracje do rozwoju od 1892r. Kiedyś w wolnej Galicji, a teraz w wolnej Polsce przygotowywaliśmy i nadal przygotowujemy potrzebne kadry dla przemysłu i innych dziedzin gospodarki. Wsłuchując się w potrzeby firm nowoczesnych technologii, ich wymagania kwalifikacyjne oraz kompetencyjne kadr, nie zapominamy o tradycji pozwalającej nam czuć odpowiedzialność za czas przeszły i teraźniejszy. Staramy się przy tym myślą i swoim działaniem wyprzedzać przyszłość oferując młodzieży naszego regionu podkarpackiego nie tylko wysoką jakość kształcenia zawodowego ale również kwalifikacje i umiejętności, na które czekają firmy Doliny Lotniczej, firmy z branży mechanicznej, motoryzacyjnej, lotniczej oraz inne z regionu krośnieńskiego, podkarpackiego i w krajach UE.

Jesteśmy przekonany, że nasz jubileusz pozwoli nam nie tylko odwołać się do chwalebnej tradycji, jej wartości i piękna ale również do czasu obecnego, który daje szansę na jak najlepsze przygotowanie kadr dla przedsiębiorstw innowacyjnej gospodarki.
Wierzymy, że udział wielu Przyjaciół „Mechanika” w obchodach jubileuszowych, uświetni naszą uroczystość i pozwoli nam uzyskać przekonanie, że w dzisiejszym czasie można łączyć tradycję ze współczesnością i bez obaw śmiało zabiegać o lepszą przyszłość.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch