Plan lekcji

Na skróty

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

wyb28 września br. w „ Mechaniku” zgodnie ze Statutem Szkoły oraz tradycją odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po raz kolejny tak wyraziście została przeprowadzona kampania wyborcza, która swoją pomysłowością imponowała i przypominała, że jest to jeden z ważnych elementów życia szkoły oraz ważny, podczas całej dorosłej kariery. Być może wielu absolwentów w przyszłości zaangażuje się w życie publiczne, a zdobyte umiejętności w szkole mogą się przydać. Tak więc uczniowie w demokratycznych wyborach wybierali przedstawicieli, którzy przez następną kadencję będą ich reprezentować na forum szkoły i poza nią. Wybory trwały od 9.00 do godz. 13.00. Wzięły w nich udział wszystkie klasy technikum, BS I st. oraz nauczyciele. W wyniku głosowania do Samorządu weszli następujący uczniowie :

Przewodniczący: Konrad Bilski kl. II g T
Zastępca przewodniczącego: Magdalena Romanek kl. II e T

 

Członkowie SU:
Sabina Szymańska kl. II d T
Kacper Jórasz kl. II c T
Paweł Wasłowicz kl. II f T
Grzegorz Krauz kl. I a BSI
Krystian Biernacki kl. II b T

Wszystkim wybranym przedstawicielom SU serdecznie gratulujemy !!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb