Plan lekcji

Na skróty

Uczeń Mechanika na podium licealiady w pływaniu

DSC 0634Na basenie Zespołu Krytych Pływalni w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki liceliady w pływaniu. Chłopcy i dziewczęta rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo. W zawodach bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie.Iwan Klimenko z klasy I CE na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zajął 3 miejsce z czasem 31,46 sek. Dominik Wajda był 5 uzyskując 33,47 sek. a Kyrylo Mikhailov 7 z czasem 36,52 sek.Sztafeta chłopców 6 x 50 m stylem dowolnym zajęła w zawodach 4 miejsce z czasem 3:32,55 sek.

Skład sztafety „Mechanika” :
1.Dominik Wajda III F
2.Michał Nowiński I D
3.Kacper Kozioł IV B
4.Kacper Czapor III DE
5. Igor Żurowski I D
6. Iwan Klimenko I CE

Gratuluję uzyskanych rekordów życiowych. Do zobaczenia na basenie.

Opiekun
Piotr Gonet

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb