Plan lekcji

Na skróty

Rekrutacja na 3 edycję kursów i staży wakacyjnych w 2019 r.

kursyOgłaszamy rekrutację na specjalistyczne kursy zawodowe i płatne staże wakacyjne dla uczennic i uczniów "MECHANIKA". Będzie to już 3 i ostatnia edycja zajęć w ramach projektu pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, realizowanego przez Urząd Miasta Krosna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO).

 

czytaj wiecej

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb