Plan lekcji

Na skróty

Spotkanie rajdowe z Automobilklubem

0058 stycznia br. we wtorek w auli ZSP3 doszło do spotkania sędziów oraz kierowców rajdowych, a także przedstawicieli władz Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie z uczniami klas technikum naszego zespołu szkół. Spotkanie miało na celu przedstawienie działalności Automobilklubu, a także spotkanie kierowców rajdowych i mechaników biorących udział w rajdach samochodowych w Polsce i poza jej granicami. Po prezentacji uczniowie zapytywali o szczegóły dotyczące rajdów samochodowych , jak też przygotowywania i eksploatacji (pod względem mechanicznym) pojazdów biorących udział w tych rajdach.Byli tez uczniowie zachęcani do zaangażowania się w prace Automobilklubu oraz do współpracy w ramach zespołów serwisowych dla pojazdów rajdowych. Przykładem było zaprezentowanie takiej współpracy w timie Lamborghini. Aktualni technicy pojazdów samochodowych poznali więc możliwości przyszłej kariery zawodowej jeśli tylko sportowe zmagania ich interesują.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb