Plan lekcji

Na skróty

Studniówka w Mechaniku

0102 lutego 2019 r. uczniowie klas maturalnych „Mechanika” wzięli udział w balu studniówkowym w pięknie udekorowanej sali Hotelu Nafta Krosno. Uroczystość rozpoczęli przedstawiciele klas IV, którzy oficjalnie powitali przybyłych gości tj. dyrekcję ZSP 3, nauczycieli wraz z osobami towarzyszącymi, rodziców jak i swoich kolegów i koleżanki. Podziękowali dyrekcji szkoły , wychowawcom i rodzicom za wychowanie, nauczanie i troskę, składając jednocześnie na ich ręce symboliczne kwiaty. Następnie głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, która przywitała wszystkich uczestników balu , życząc dobrej zabawy. Z kolei głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który uroczyście otworzył bal studniówkowy, życząc abiturientom pomyślnego zdania egzaminu maturalnego oraz udanej zabawy . By tradycji stało się zadość uczniowie klas maturalnych wraz z dyrekcją szkoły i wychowawcami zatańczyli wspólnego poloneza.
W dalszej części wieczoru mogliśmy podziwiać ,przygotowaną w formie koncertu życzeń, część artystyczną , w której nasi koledzy odkryli przed nami nieodkryte dotąd talenty aktorskie, taneczne i wokalne.

Po obejrzeniu koncertu mogliśmy oddać się szalonej zabawie. Wszyscy w świetnych humorach i z uśmiechem na twarzy wytrwale bawili się do rana. Była to niezwykła i niezapomniana noc.

Fotografia SMYKA

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb