Plan lekcji

Na skróty

STUDNIÓWKA 2017

4 lutego 2017r. uczniowie klas maturalnych Technikum w „Mechaniku” spotkali się na tradycyjnym balu studniówkowym w restauracji „Dwa Serca”. Uroczystość rozpoczęła się w godzinach wieczornych ok. godz. 18.00, gdzie przedstawiciele Abiturientów oficjalnie powitali przybyłych gości; Dyrektora ZSP nr 3 - Bogdana Adamskiego, wicedyrektora - Wojciecha Lorenca, kierownika CKP - Jacka Kafla, wychowawców klas, nauczycieli, rodziców, osoby towarzyszące i oczywiście maturzystów. Następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców, który przywitał wszystkich uczestników balu studniówkowego i życzył uczestnikom balu dobrej zabawy. Później głos zabrał Dyrektor Bogdan Adamski, który przypomniał tradycje studniówkowe wprowadzające w czas intensywnej pracy wszystkich uczniów klas maturalnych i oficjalnie rozpoczął studniówkę. Następnie Nauczyciele, uczniowie i osoby towarzyszące zgodnie z tradycją odtańczyli tradycyjnego poloneza.

Ponadto, wystąpiła grupa uczniów z klas czwartych wraz z koleżankami, która zaprezentowała poloneza w strojach tradycyjnych. W trakcie balu odbyła się Gala Oskarów Nauczycielskich „Mechanika”, na której wręczono statuetki w różnych kategoriach. Zaprezentowano również filmiki przygotowane przez poszczególne klasy. Na zakończenie części artystycznej był pokaz „akrobatyki” lotniczej w rytm muzyki przygotowany przez klasę IV e. Bal studniówkowy trwał do godzin porannych i jak wiemy – wszyscy byli bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani udaną imprezą.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego balu.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch