Plan lekcji

Na skróty

Motywacyjny Program Stypendialny Miasta Krosna - zasady przyznawania stypendiów na rok szkolny 2017/2018

Informujemy że  dostępne są informacje dotyczące Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosna.Informujemy że  dostępne są informacje dotyczące Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosna.Kryteria niezbędne do ubiegania się o stypendium oraz załączniki  - na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna - www.krosno.pl Z uwagi na duże zainteresowanie programem ilość stypendiów jest ograniczona . Wnioski prosimy składać w formie elektronicznej.

Nieprzekraczalny termin składania wniosków - 7 wrzesień 2017 r.  !!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb