Plan lekcji

Na skróty

Otrzęsiny i ślubowanie pierwszoklasistów

DSC 273913 października 2017r. w auli Mechanika odbyła się uroczystość podczas której uczniowie klas pierwszych Technikum oraz Szkoły Branżowej I st. złożyli uroczyste ślubowanie w obecności sztandaru szkoły. Po tej uroczystej części, Samorząd Uczniowski zorganizował otrzęsiny dla pierwszoklasistów przygotowując dla nich liczne konkurencje, testy sprawnościowe i zręcznościowe, aby móc się zorientować z jakimi uzdolnieniami zapisują się uczniowie do Mechanika. Każda klasa pierwsza Technikum i Szkoły Branżowej wybrała swoich przedstawicieli do w/w konkurencji, a odpowiednio żywiołowe kibicowanie wszystkich uczniów miało za zadanie wspierać młodszych kolegów. Wszystkie wyniki odnotowywało powołane przez SU „jury”, które ostatecznym werdyktem przyznało prawo do wyboru „dnia bez odpytywania” klasom I a,b,d Technikum. Pozostałe klasy otrzymały brawa i gratulacje od uczniów i nauczycieli. 

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb