Plan lekcji

Na skróty

Inauguracja roku akademickiego 2009/2010 krośnieńskiej PWSZ we współpracy z ZSP Nr 3

1 października 2009r. nastąpiła inauguracja roku akademickiego 2009/2010 co dla krośnieńskiego “Mechanika” ma znaczenie bo w murach zespołu mieści się Instytut Politechniczny PWSZ. Współpraca ta rozwija się od 2004r. co zaowocowało budowaniem wspólnych pracowni i laboratoriów specjalistycznych w dziedzinach: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, maszyn sterowanych numerycznie CNC i laboratorium wspomagania i projektowania CAD/CAM.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb