Plan lekcji

Na skróty

Otrzęsiny i ślubowanie „młodych Mechaników”

image_9618 listopada 2009r. w naszym zespole szkół odbyła się uroczystość „oficjalnego” przyjęcia w poczet uczniów Mechanika, kolegów z klas pierwszych technikum i szkoły zawodowej. Uroczystość została otwarta przez dyrektora Bogdana Adamskiego, a następnie uczniowie z Samorządu Uczniowskiego poprowadzili ją dalej. W związku z tym, że wyłoniono nowe władze Samorządu Uczniowskiego dlatego nowo powołani złożyli ślubowanie w obecności sztandaru szkoły.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb