Plan lekcji

Na skróty

„Wie Pan! Najważniejsza jest atmosfera…”- Jesienny Rajd Mechanika 2009

image_97Początkiem września ruszyliśmy z przygotowaniem kolejnej edycji Turystycznego Rajdu Mechanika. Propozycji nazbierało się wiele, począwszy od Bieszczad, przez Beskid Niski i Sądecki, a skończywszy na Gorcach. Ostatecznie wybraliśmy Bieszczady. Najciekawsza trasa przebiegać miała z Małej Rawki na Kremenaros – szczyt na którym spotykają się granice Polski, Słowacji i Ukrainy.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb