Plan lekcji

Na skróty

Uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia

image_103Uroczystości wigilijne w naszej szkole rozpoczęły się w tym roku od akademii bożonarodzeniowej. Głównym motywem rozważań prowadzonych przez uczniów z klasy IIIa technikum był motyw narodzin Boga, który zło dobrem zwycięża. Wszystko zaczęło się od stworzenia człowieka z miłości. Jednak człowiek, zamiast wdzięczności, sprzeciwił się Bogu wybierając drogę grzechu. Bóg nie zostawił człowieka samemu sobie, ale obiecał zesłać wybawiciela, który przywróci człowiekowi utraconą godność.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb