Plan lekcji

Na skróty

Spotkanie wigilijne

image_104Dnia 22 grudnia 2009 roku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli: dyrekcja, grono pedagogiczne, emerytowani nauczyciele oraz inni pracownicy naszej szkoły.
Spotkanie rozpoczął ksiądz Tomasz Węgrzyński, który przypomniał wszystkim zgromadzonym chrześcijańskie i narodowe znaczenie Świąt Bożego Narodzenia; wspomniał również tych, którzy odeszli od nas na zawsze w minionym roku.
Następnie powitał nas dyrektor Bogdan Adamski składając serdeczne życzenia Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku. Smakowanie  pysznych potraw wigilijnych poprzedził tradycyjny opłatek oraz wzajemne życzenia.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb