Plan lekcji

Na skróty

Konkurs Wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce

image_11004 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie odbył się szkolny etap konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce, przeprowadzony w ramach 17 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce . Konkurs ogłoszony został  przez Polską Akademię Nauk i Towarzystwo Naukowe Warszawskie .

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb