Plan lekcji

Na skróty

Mechatronicy i mechanicy - stają się programistami i operatorami maszyn sterowanych numerycznie CNC

image_11618 marca br. uczniowie kończący Technikum o kierunku technik mechatronik i technik mechanik mogli przystąpić do egzaminu aby uzyskać dodatkowe kwalifikacje: programista i operator maszyn sterowanych numerycznie CNC. Nie wszyscy uczniowie kończący szkołę zdecydowali się na ten egzamin i na pozyskanie dodatkowych kwalifikacji. Zapewne niebawem po opanowaniu niezbędnego materiału, wiedzy i umiejętności – pozostali przyszli absolwenci dołączą.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb