Plan lekcji

Na skróty

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej - podsumowanie

image_119Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie w dniach 25 i 26 marca 2010 r. gościł uczestników XXXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w grupie mechatronicznej.  Było to drugie spotkanie tej prężnie  rozwijającej się grupy tematycznej w całej historii Olimpiady, której organizatorem jest Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Gościliśmy uczniów z kraju i zagranicy , ich opiekunów, pracowników naukowych AGH oraz Politechniki Rzeszowskiej, zaproszonych gości oraz licznych sponsorów, którzy hojnie obdarowali Laureatów i Finalistów.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb