Plan lekcji

Na skróty

Finał konkursu „Moja bezpieczna firma w Unii Europejskiej”

image_123Już trzeci rok z kolei w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie odbywał się finał konkursu „Moja bezpieczna firma w Unii Europejskiej” na szczeblu powiatowym. W dniu 12.04.2010r. do finału konkursu zgłosiły się trzyosobowe drużyny z następujących szkół: Zespół Szkół w Iwoniczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks B. Markiewicza w Miejscu Piastowym, Zespół Szkół w Dukli, Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb