Plan lekcji

Na skróty

„Mechanik” na targach edukacyjnych w Krośnie

image_12419 kwietnia 2010r. w krośnieńskiej hali sportowej rozpoczęły się Targi Edukacyjne. Jest to ważne przedsięwzięcie, ponieważ w jednym miejscu przyszli absolwenci szkół gimnazjalnych oraz ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” również w tych targach wziął udział prezentując swoje kierunki kształcenia i zawody występujące także w ofercie na nowy rok szkolny 2010/2011.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb