Plan lekcji

Na skróty

Wiosenna wycieczka rowerowa Mechanika

image_12523 kwietnia odbyła się wycieczka rowerowa Mechanika. Uczestnikami imprezy byli uczniowie naszej szkoły. Trasa przebiegała przez Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy. Uczestnicy wyprawy podnosząc swoją sprawność fizyczną podziwiali piękno naszego regionu. Byliśmy na zamku w Odrzykoniu, Prządkach oraz na wyciągu narciarskim, gdzie zapaliliśmy ognisko i skonsumowali wcześniej upieczone kiełbaski.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb