Plan lekcji

Na skróty

"Mechanik" najlepszy w Turnieju Motoryzacyjnym

image_129W dniu 23 kwietnia 2010r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbył się miejsko-powiatowy (Krosno i Powiat Krośnieński) finał zawodów Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn z miast Krosna i Powiatu Krośnieńskiego na poziomu szkół średnich ponadgimnazjalnych. Miło nam donieść, że pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” im. Stanisława Staszica w Krośnie w składzie : Basista Dawid, Błaż Ernest, Łożański Paweł z Technikum.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb