Plan lekcji

Na skróty

Konkurs fotograficzny "Znaki miłości bliźniego wokół nas"

image_131Piotr Wilusz z klasy IIIb/t prezentując pracę „Dłonie” zajął II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie – Mechanik oraz Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie. Finał konkursu „Znaki miłości bliźniego wokół nas” połączony z wernisażem nagrodzonych prac odbył się w dniu 12 kwietnia 2010 roku w PCEN w Krośnie. Zwycięska praca Katarzyny Czaja z Potoka zatytułowana „Akceptacja jest jak pomocna dłoń, którą podajesz osobie niepełnosprawnej” została uznana przez jury za najlepiej odpowiadającą tematowi konkursu.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb