Plan lekcji

Na skróty

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych

image_132Dnia 30 kwietnia bieżącego roku uroczyście pożegnaliśmy kolejny rocznik klas maturalnych w naszej szkole.
Uczniowie klas trzecich żegnali swoich kolegów pięknym programem artystycznym, na który składały się piosenki, wiersze oraz życzenia. Szczególnie ciepłe słowa i życzenia pomyślnej matury i sukcesów w życiu zostały wygłoszone przez dyrektora Bogdana Adamskiego.
Do najważniejszych momentów należało rozdanie świadectw wszystkim abiturientom oraz dyplomów przez wychowawców klas w towarzystwie dyrekcji. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem a ich rodzice listy gratulacyjne.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb