Plan lekcji

Na skróty

Sukces „Mechanika” w Finale XIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

image_136Uczniowie „Mechanika” wrócili z sukcesem. Odbył się Finał XIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbył się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w dniach 7-9 czerwca br.. Patronat objęli i organizatorami zostali: Polski Związek Motorowy, Biuro Ruchu Drogowego KGP, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Krajowe Stowarzyszenie Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Adresatami turnieju motoryzacyjnego byli uczniowie szkół Ponadgimnazjalnych, a jego celem było m. in. popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów z zakresu ruchu drogowego, propagowanie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz przygotowanie do uczestnictwa w uprawianiu sportów motorowych.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb