Plan lekcji

Na skróty

Wiosenny rajd Mechanika

image_139W tym roku wiosenny rajd mechanika miał na celu przypomnieć młodzieży o 95 rocznicy Bitwy Gorlickiej, która rozegrała się na przedpolach Gorlic. Trwała od 2-9 maja 1915 roku i odegrała niebagatelne znaczenie w działaniach w czasie  I wojny światowej. Zginęło w niej bardzo wielu żołnierzy z walczących stron. Po bohaterach pozostała pamięć i cmentarze i to one  były celem naszego rajdu. Pragnęliśmy zobaczyć przynajmniej kilka z nich, często zapomnianych, zniszczonych ale na trwałe wpisanych już w krajobraz Beskidu Niskiego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb