Plan lekcji

Na skróty

Konkurs języka angielskiego

image_140W dniu 8 czerwca 2010r. odbył się w naszej szkole ‘Konkurs Języka Angielskiego’ zorganizowany przez nauczycielki  języka angielskiego w ZSP 3  - Katarzynę Domaradzką-Longawę i Katarzynę Głowińską. Uczniowie klas  I – III technikum wykazali się wiedzą i umiejętnościami, pisząc test gramatyczno-leksykalny. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych uczniów w trzech kategoriach za rok szkolny 2009 / 2010.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb