Plan lekcji

Na skróty

Obrady Parlamentu Dzieci i Młodzieży

image_14101 czerwca uczniowie Mechanika  Krystian Chrobak i Adrian Nieroda z klasy IIIbT waięli udział w Krośnieńskim Parlamencie Dzieci i Młodzieży , który odbył się już po raz V. Pierwszy zorganizowano w 2005 roku z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta Krosna. Krośnieńska młodzież spotykała się tym razem w auli  Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 przy ul. Piotra Skargi i przedstawiła władzom samorządowym swoje postulaty.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb