Plan lekcji

Na skróty

Już wakacje!

wakacje3W ostatni piątek-25 czerwca uczniowie, grono pedagogiczne oraz dyrekcja świętowali Zakończenie Roku Szkolnego. Mimo pochmurnego dnia witaliśmy z radością zasłużone wakacje. Jak nakazuje tradycja szkoły-dzień ten rozpoczęliśmy mszą świętą a następnie zebraliśmy się wyjątkowo w tym roku na korytarzu szkolnym. Podsumowania całorocznej pracy dokonał dyrektor Bogdan Adamski gratulując naszym uczniom otrzymania promocji do następnej klasy, dziękując wszystkim nauczycielom za całoroczny trud oraz życząc wakacyjnego wypoczynku.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb