Plan lekcji

Na skróty

Mechanik na „Repülőnap 2010”

image_142Tym razem gościliśmy w niewielkiej miejscowości Kecskemet. Znajduje się tu baza węgierskich sił powietrznych na terenie której co dwa lata odbywają się pokazy lotnicze. W tym roku organizatorzy zapewnili tej imprezie wspaniałą obsadę. W powietrzu zobaczyć można było kilkadziesiąt typów samolotów myśliwskich, transportowych, śmigłowców a także sześć grup akrobacyjnych m.in. szwajcarską „Patrouille Swiss” oraz uważaną za najlepszą na świecie włoską „Frecce Tricolori”.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb