Plan lekcji

Na skróty

Tylko dla orłów….

image_14521. 09. 2010r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Krosna odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów przyznawanych przez prezydenta. Wśród nagrodzonych uczniów znalazł się również reprezentant naszej szkoły- uczeń klasy IVe Ernest Błaż . Zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu Motoryzacyjnego organizowanego przez firmę Castrol, wzorowy uczeń z całą pewnością zapracował na miano stypendysty.
Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb