Plan lekcji

Na skróty

ZSP nr 3 „Mechanik” pozyskuje nowy sprzęt dla swoich pracowni zawodowych

image_151Prawie wszystkie nowoczesne pojazdy samochodowe wyposażone są już w urządzenia klimatyzacyjne. Jak każdy podzespół również i one wymagają okresowej konserwacji. W celu wykonania takiego zabiegu potrzebne są wyspecjalizowane urządzenia do obsługi klimatyzacji w które wyposażony jest każdy wyspecjalizowany warsztat.  Aby nasi uczniowie mogli być kształceni na najwyższym poziomie postanowiliśmy zakupić urządzenie do serwisu klimatyzacji BOSCH ACS 600.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb