Plan lekcji

Na skróty

Udział Mechanika w uroczystościach miejskich w Krośnie

image_15311 listopada 2010r. od godz. 15.00 rozpoczęły się uroczystości miejskie w Krośnie od Mszy Św. w Bazylice Mniejszej Fara z udziałem władz samorządowych, kompanii wojskowej Strzelców Podhalańskich, pocztów sztandarowych reprezentujących jednostki i instytucje miasta Krosna. Po uroczystej Mszy Św., uformowana kolumna przeszła na rynek krośnieński pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego. Następnie okolicznościowe przemówienia wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości w klimat Święta Narodowego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb