Plan lekcji

Na skróty

Pierwsza edycja projektu „Komputerowe wspomaganie projektowania w programie Autocad” - zakończona

image_160Zakończyliśmy pierwszą edycją szkolenia „Komputerowe wspomaganie projektowania w programie Autocad” realizowanego w ramach projektu unijnego POKL 9.2 "Bądź konkurencyjny na rynku pracy" - program podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczniów i uczennic ZSP nr 3. 
W ramach szkolenia zostało przeszkolonych 12 uczniów „Mechanika”. Uczniowie zdobywali wiedzę i praktyczne umiejętności projektowania CAD przez 60 godzin lekcyjnych. Zakres materiału obejmował naukę rysowania w przestrzeni dwumiarowej (techniki rysowania w aspekcie różnych dziedzin projektowania, projekty konstrukcyjne, wymiarowanie rysunku, wprowadzanie do układu X,Y,Z) oraz przestrzeni trójwymiarowej (tworzenie i edycje brył, projektowanie złożonych obiektów mechanicznych, nadawanie im cech fotorealistycznych).

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb