Pierwsza edycja projektu „Komputerowe wspomaganie projektowania w programie Autocad” - zakończona

image_160Zakończyliśmy pierwszą edycją szkolenia „Komputerowe wspomaganie projektowania w programie Autocad” realizowanego w ramach projektu unijnego POKL 9.2 "Bądź konkurencyjny na rynku pracy" - program podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczniów i uczennic ZSP nr 3.
W ramach szkolenia zostało przeszkolonych 12 uczniów „Mechanika”. Uczniowie zdobywali wiedzę i praktyczne umiejętności projektowania CAD przez 60 godzin lekcyjnych. Zakres materiału obejmował naukę rysowania w przestrzeni dwumiarowej (techniki rysowania w aspekcie różnych dziedzin projektowania, projekty konstrukcyjne, wymiarowanie rysunku, wprowadzanie do układu X,Y,Z) oraz przestrzeni trójwymiarowej (tworzenie i edycje brył, projektowanie złożonych obiektów mechanicznych, nadawanie im cech fotorealistycznych).