Plan lekcji

Na skróty

Studniówka 2011 w Mechaniku

image_1688 stycznia br. o godz. 18.00 w hali sportowej w Jedliczu odbyła się Zabawa Studniówkowa dla abiturientów Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalntch nr 3 w Krośnie. Zabawa studniówkowa to już tradycyjna uroczystość, która co roku o tej samej porze przypomina uczniom klas maturalnych, że zostało… jeszcze 100 dni intensywnej nauki. Dla uczniów Technikum, jest to ważne przypomnienie bo czeka ich nie tylko egzamin maturalny ale i egzamin z przygotowania zawodowego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb