Plan lekcji

Na skróty

Gość z Grenlandii….

image_169Corocznie  w karnawale nasza szkoła staje się miejscem  zabawy  dzieci osób w niej pracujących. Również  w  tym roku 19.01. odbyła się uroczysta impreza, w trakcie której jej  uczestnicy  mieli okazję ponownie  się ze sobą spotkać ,  potańczyć  w takt  muzycznych  hitów   oraz  wziąć udział  w kilkunastu ciekawych  konkurencjach prowadzonych przez Teatr Bazyl z Radymna. Całość oprawiona była  okolicznościową dekoracją  oraz słodkimi łakociami.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb