Plan lekcji

Na skróty

Morskim szlakiem ...

image_177W dniu 04.03.2011 w auli ZSP Nr 3 odbyło się spotkanie z p. Tomaszem Nowotarskim. Zaproszony gość dzielił się z uczniami wrażeniami ze swojej podróży dookoła świata na żaglowcu Fryderyk Chopin, którego był współkonstruktorem. Podczas prezentacji licznych fotografii z nieznanych większości osób zakątków egzotycznego świata zawsze podkreślał swoją przynależność do ziemi krośnieńskiej, z którą jest mocno związany.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb