Plan lekcji

Na skróty

"Mechanik" ze swoją ofertą na Targach Edukacyjnych

image_191W dniach 5 – 7 kwietnia br. w krośnieńskiej Hali Widowiskowo – Sportowej odbyły się VIII Krośnieńskie Targi Edukacyjne. Swoją ofertę edukacyjna zaprezentowały szkoły ponadgimnazjalne z terenu miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Adresatami tych targów jest młodzież szkół gimnazjalnych i ich rodzice z całego regionu podkarpackiego. Jest to dobra możliwość pokazywania i zaprezentowania szkół średnich dla ucznia kończącego szkołę gimnazjalną, który w jednym miejscu ma okazję poznać szkoły ponadgimnazjalne, ich kierunki kształcenia i zawody. Na tych targach i w tym roku swoją ofertę edukacyjna zaprezentował ZSP nr 3 „Mechanik”. Promocja naszych kierunków kształcenia to: branża lotnicza i motoryzacyjna, mechaniczna i mechatroniczna.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb