"Mechanik" ze swoją ofertą na Targach Edukacyjnych

image_191W dniach 5 – 7 kwietnia br. w krośnieńskiej Hali Widowiskowo – Sportowej odbyły się VIII Krośnieńskie Targi Edukacyjne. Swoją ofertę edukacyjna zaprezentowały szkoły ponadgimnazjalne z terenu miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Adresatami tych targów jest młodzież szkół gimnazjalnych i ich rodzice z całego regionu podkarpackiego. Jest to dobra możliwość pokazywania i zaprezentowania szkół średnich dla ucznia kończącego szkołę gimnazjalną, który w jednym miejscu ma okazję poznać szkoły ponadgimnazjalne, ich kierunki kształcenia i zawody. Na tych targach i w tym roku swoją ofertę edukacyjna zaprezentował ZSP nr 3 „Mechanik”. Promocja naszych kierunków kształcenia to: branża lotnicza i motoryzacyjna, mechaniczna i mechatroniczna.