Plan lekcji

Na skróty

Certyfikaty dla maturzystów

image_19213 kwietnia br. w auli ZSP nr 3 wręczono certyfikaty dla uczniów klas maturalnych Technikum z klas IVa, IVd, IVe. Uroczystość ta jest związana z tym, że w ostatniej klasie szkoły były prowadzone zajęcia specjalizacyjne i programowe przygotowujące do uzyskania dodatkowego uprawnienia operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC. Otrzymany certyfikat jest dodatkowym dyplomem dla uczniów Technikum, którzy dobrowolnie zechcieli przystąpić do egzaminu państwowego w zakresie wymagań dla „operatora”. ZSP nr 3 już od kilku lat posiada takie uprawnienia, aby prowadzić kursy w systemie pozaszkolnym, organizować egzaminy kwalifikacyjne, a wszystko po to aby firmom i przedsiębiorstwom regionu podkarpackiego móc „dostarczyć” wysokiej jakości kadry dla zawodów nowoczesnych technologii.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb