Plan lekcji

Na skróty

Ogólnopolski Finał Castrol Professional Academy

image_195W dniu 16 kwietnia 2011r. w Warszawie w serwisie Bemo Motors odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Castrol Professional Academy . Reprezentanci naszej szkoły Dawid Basista, Ernest Błaż i Sylwester Mikosz pod opieką mgr inż. Piotra Bosia - zdobyłi V miejsce. W finale drużyna zmierzyła się z trzema zadaniami praktycznymi. Na pierwszym stanowisku w silniku Forda Duratec 2.2 ze zmiennymi fazami rozrządu należało dokonać wymiany paska rozrządu i koła pasowego. Na drugim stanowisku trzeba było wykonać przegląd samochodu sportowego Caterham. Zadanie polegało na zbadaniu wszystkich płynów eksploatacyjnych i wykonaniu przeglądu po 20 tys. przebiegu . Zadanie trzecie polegało na zbadaniu i pomiarze rezystorów nastawnych w przepustnicy. Po wykonaniu pomiaru trzeba było sporządzić odpowiedni protokół i odpowiedzieć na pytania dotyczące tych pomiarów i samej przepustnicy.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb