Plan lekcji

Na skróty

Przemysław Lech nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego

image_212Już od poniedziałku-10 października w wyniku przeprowadzonych wyborów mamy nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zwyciężył Przemysław Lech z klasy IIeT ,który uzyskał dużą przewagę głosów uczniów i nauczycieli. W roku szkolnym 2011/2012 w skład Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole weszli również: Karol Rysz i Hubert Kulisz z klasy III dT, którzy także cieszyli się dużym poparciem kolegów.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb