Plan lekcji

Na skróty

Obchody Święta Niepodległości

image_22310 listopada br. w ZSP nr 3 obchodzono uroczyście Święto Niepodległości. Tuż przed południem na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie i nauczyciele aby uczcić to ważne święto. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru zespołu szkół i odegrania hymnu państwowego. Następnie uczniowie zaprezentowali program artystyczny, który nawiązał do listopadowych dni 1918r. Przywołano okoliczności powołania nowych władz odradzającej się Polski i rolę jaką w tym odegrał Józef Piłsudski oraz Roman Dmowski. Następnie „chór męski” zaśpiewał kilka pieśni legionowych, które wszystkich przeniosły w klimat tamtych dni…

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb