Plan lekcji

Na skróty

Otrzęsiny „mechaników” w Mechaniku

image_22410 listopada br. w „Mechaniku” odbyły się „otrzęsiny” uczniów klas pierwszych Technikum i ZSZ. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru zespołu szkół i złożenia uroczystego ślubowania przez przedstawicieli poszczególnych klas pierwszych. Po części oficjalnej, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozpoczęli uroczystość bardziej „sprawnościową” dla uczniów klas pierwszych Technikum I ZSZ. W tej części uczniowie z klas pierwszych mieli pokazać już nabyte umiejętności w szkole, pochwalić się elementarną wiedzą o „Mechaniku”, pokazać że autentycznie zasługują na miano „mechanika”, pomimo że reprezentują różne zawody i kierunki kształcenia jak np. mechatronicy, mechanicy, mechanicy pojazdów samochodowych, mechanicy lotniczy…  

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb