Plan lekcji

Na skróty

Szkolenie w Anglii

image_225 W październiku br. skorzystałem z niecodziennej formy doskonalenia zawodowego jakim jest szkolenie zagraniczne. Szkolenie prowadzone było w Wielkiej Brytanii w formule praktyki zawodowej. Kurs stwarzał okazję porównania metod i warunków pracy w Polsce i za granicą. Dawał również możliwość nawiązania kontaktów i współpracy z nauczycielami innych krajów oraz miłego spędzenia czasu. Całość szkolenia obejmowała trzy tygodnie i składała się z dwóch zasadniczych części – tygodnia przygotowania językowego oraz dwóch tygodni stażu w angielskiej szkole.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb