Plan lekcji

Na skróty

Konkurs języka angielskiego w ZSP nr 3

image_225W dniu 6 grudnia 2011r. odbył się w naszej szkole „Konkurs Języka Angielskiego” zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego w ZSP 3 - Małgorzatę Wyżkiewicz i Katarzynę Głowińską. Uczniowie klas I – IV Technikum wykazali się wiedzą i umiejętnościami, pisząc test z zakresu znajomości struktur gramatyczno-leksykalnych oraz rozumienia tekstu pisanego na danym poziomie językowym. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych uczniów w czterech kategoriach.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb