Plan lekcji

Na skróty

13 grudnia 1981r. – w rocznicę stanu wojennego

image_22719 grudnia br. w naszym zespole szkół została otwarta i udostępniona dla uczniów – wystawa przypominająca okoliczności wprowadzenia stanu wojennego w 1981r. Organizatorem tej wystawy była biblioteka szkolna. Zasoby dokumentacyjne wystawy to głównie archiwa prywatne, a szczególnie bogate pochodziły od Pana Edwarda Mroza – znanego działacza niepodległościowego ziemi podkarpackiej, a jednocześnie uczestnika tamtych wydarzeń. Sam pomysł wystawy dotyczył przypomnienia okoliczności wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 1981r. na terytorium całej Polski.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb