Plan lekcji

Na skróty

13 grudnia 1981r. – w rocznicę stanu wojennego

image_22719 grudnia br. w naszym zespole szkół została otwarta i udostępniona dla uczniów – wystawa przypominająca okoliczności wprowadzenia stanu wojennego w 1981r. Organizatorem tej wystawy była biblioteka szkolna. Zasoby dokumentacyjne wystawy to głównie archiwa prywatne, a szczególnie bogate pochodziły od Pana Edwarda Mroza – znanego działacza niepodległościowego ziemi podkarpackiej, a jednocześnie uczestnika tamtych wydarzeń. Sam pomysł wystawy dotyczył przypomnienia okoliczności wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 1981r. na terytorium całej Polski.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb