Koncert wigilijny dla uczniów i nauczycieli „Mechanika”

image_22922 grudnia 2011r. w godzinach południowych na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie i nauczyciele aby wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego.  Koncert rozpoczął się od słów księdza Bartosza Rakoczego, który przypomniał wszystkim, jaki sens i znaczenie mają święta Bożego Narodzenia dla każdego z nas. Prezentację kolęd wzbogacił komentarz epicko-liryczny wykonany przez uczniów, którzy dodatkowo  poprzez tekst Pisma Świętego przywołali okoliczności narodzenia Jezusa Chrystusa w Betlejem. Po koncercie uczniowie złożyli życzenia bożonarodzeniowe wszystkim nauczycielom poprzez symboliczne przekazanie małej choinki dyrektorowi Bogdanowi Adamskiemu jako przewodniczącemu Rady Pedagogicznej.