Plan lekcji

Na skróty

Koncert wigilijny dla uczniów i nauczycieli „Mechanika”

image_22922 grudnia 2011r. w godzinach południowych na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie i nauczyciele aby wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego.  Koncert rozpoczął się od słów księdza Bartosza Rakoczego, który przypomniał wszystkim, jaki sens i znaczenie mają święta Bożego Narodzenia dla każdego z nas. Prezentację kolęd wzbogacił komentarz epicko-liryczny wykonany przez uczniów, którzy dodatkowo  poprzez tekst Pisma Świętego przywołali okoliczności narodzenia Jezusa Chrystusa w Betlejem. Po koncercie uczniowie złożyli życzenia bożonarodzeniowe wszystkim nauczycielom poprzez symboliczne przekazanie małej choinki dyrektorowi Bogdanowi Adamskiemu jako przewodniczącemu Rady Pedagogicznej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb